3 Niedziela Wielkanocy 01. 05. 2022 r.

1. Niedzielą 01. V. rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Czytajmy Pismo święte i karmmy się Słowem Bożym, szczególnie Ewangelią – niech słowo Pana prowadzi nas codziennych wyborach i decyzjach.

2. W niedzielę 01. V. po Mszy św. o g. 10:30 katecheza dla rodziców i dzieci komunijnych.

3. Bardzo dziękuję parafianom z Aleksandrowa z grupy II i z Kiścinnego za przygotowanie kościoła i przystrojenie ołtarza kwiatami. Proszę parafian z Roztoki o przygotowanie kościoła na kolejny tydzień.

4. Rozpoczynamy miesiąc maj i nabożeństwa ku czci Najświętszej Maryi Panny. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i starszych do wspólnej modlitwy. W tygodniu po Mszy św. o g. 17:30, a w niedzielę po Mszy św. o g. 12:00.

5. Na prośbę parafian od 2 maja Msze św. w tygodniu będą o g. 17:30.

6. We wtorek (03. V.) w uroczystość Najśw. Maryi Panny, królowej Polski rozpoczniemy duchowe przygotowanie do zawierzenia siebie, naszych rodzin i Parafii Niepokalanemu Sercu Maryi, która prowadzi nas do Chrystusa zmartwychwstałego. Przygotowanie rozpocznie z nami ks. Mariusz Szykuła, misjonarz Krwi Chrystusa. Msze św. o g. 9:00 i 12:00; nie ma Mszy o g. 10:30. Serdecznie zapraszam! Aktu zawierzenia przez Niepokalane Serce Maryi Jezusowi Chrystusowi dokonamy 19 czerwca.

7. W tym tygodniu I piątek miesiąca – spowiedź św. od g. 17:00 oraz I sobota: wizyty u starszych i chorych od g. 9:00, nowenna wynagradzająca niepokalanemu Sercu Maryi od g. 16:30 – zapraszam!

8. Za tydzień na Mszę św. o g. 10:30 zapraszam rodziców i dzieci z kl. 4 i 5, a po Mszy św. spotkanie w sprawie rocznicy I Komunii św., która odbędzie się 22 maja o g. 10:30

9. Za tydzień taca na Seminarium Duchowne w Warszawie.

10. Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”.

11. Życzę błogosławionego, spokojnego i zdrowego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz,
Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.