Osoby, które chciałyby złożyć ofiarę na wsparcie parafii, zachęcamy, żeby zrobić to przelewem na konto parafii: 72 8009 1046 0012 1822 2002 0001, Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach O. w Czosnowie. Przelew opisany jako „darowizna na cele kultu religijnego” można odpisać od podstawy opodatkowania.

W związku ze stanem epidemii we Mszy św. może uczestniczyć maksymalnie 5 osób. Dotyczy to też pogrzebów. Proszę, aby na Msze św. przychodzili przedstawiciele rodzin, które złożyły daną intencję mszalną, a w przypadku pogrzebów – najbliżsi osoby zmarłej. Ograniczenia są uciążliwe dla mnie proboszcza i dla Was, ale bądźmy posłuszni tym, którzy odpowiadają za los Kościoła i państwa.

Prosimy: nie stawiajcie siebie i naszego proboszcza w trudnej sytuacji.

W naszej parafii:

Msze św. sprawujemy w zwyczajnym porządku, w zamówionych intencjach. Wykaz intencji dostępny na stronie parafii www.parafiawiersze.pl zakłada „Intencje” lub Facebooku.

Droga Krzyżowa z udziałem wiernych w piątki godz. 17.00, Gorzkie Żale w niedzielę po godz. 12.00, spotkania grup parafialnych są odwołane. Kościół jest dostępny do indywidualnej modlitwy.

Spowiedź parafialna (całodzienna) odbędzie się po ustaniu epidemii. Jeśli nie mamy grzechów ciężkich, trwajmy w łasce uświęcającej i poczekajmy. W przypadku grzechów ciężkich można wzbudzić w sobie akt żalu doskonałego lub – tylko w szczególnych przypadkach – poprosić o spowiedź indywidualną przed lub po Mszy św. wyłącznie z założoną maseczką na twarzy.

Kancelaria parafialna czynna przed i po mszy o godz. 9.00, 12.00 w każdą niedzielę, a w dni powszednie o godz. 17.00. Pilne sprawy w czasie epidemii proszę zgłaszać telefonicznie 501-162-284 lub adres e-mail kklos@interia.pl.

„Gość Niedzielny” jest dostępny przez Internet oraz w kioskach i innych punktach sprzedaży prasy.

Bóg zapłać wszystkim, którzy angażują się w życie naszej wspólnoty. W odpowiedzi na prośby niektórych osób zamieściliśmy na stronie parafii numer naszego konta. Wiemy, że obecna sytuacja dotyka wszystkich, dlatego dziękujemy za ofiary, które są dobrowolne, a są bardzo dużym wsparciem w utrzymaniu naszej świątyni.

© 2019 Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.
Zaakceptuj