W niedzielę, 25 sierpnia br., wierszowska parafia pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny obchodziła uroczystość odpustową. Na to parafialne święto przybyło liczne grono parafian i gości. Uroczystej mszy odpustowej przewodniczył i homilię wygłosił O. Jerzy ze zgromadzenia Księży Kapucynów z Zakroczymia.

Dzień odpustu jest szczególnym czasem modlitwy za całą wspólnotę parafialną. Jest również okazją, aby przywołać w modlitewnej pamięci wszystkich, którzy wybudowali ten kościół i o niego stale się troszczą, by był godnym miejscem dla Boga i modlących się w nim ludzi.

Dziękujemy wszystkich Parafianom i Gościom za wspólną modlitwę.

Zdjęcia: Radosław Rak

© 2019 Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.
Zaakceptuj