Ofiary za intencje mszalne można składać przed lub po Mszy św. bezpośrednio u kapłana.

10. X. Niedziela
9:00 – + Edwarda Męzińskiego, Sylwestra, Henryka, Genowefę Męzińskich, Stefana, Halinę, Janinę, dziadków Kucharskich, Katarzynę Marecką.
10:30 – + Grażynę Zajdel, Kamila (m) Zajdel, Henryka i Halinę Wiśniewskich, Władysława i Władysławę Zajdel.
12:00 – Int. dziękczynna w 18 rocz. urodzin Krystiana Stefańskiego, o Boże błogosławieństwo, światło Ducha Św., potrzebne łaski.

11. X. Poniedziałek
17:00 – + Tadeusza Zdziech (3 int. od uczestników pogrzebu).

12. X. Wtorek
17:00 – O Boże błogosławieństwo dla nowożeńców Alicji i Szymona.

13. X. Środa
17:00 – Nowenna za parafian: MSZA ŚW. WYPOMINKOWA.

14. X. Czwartek
17:00 – + Jadwigę i Józefa Dąbrowskich oraz Wiesława, Mieczysława, Józia i Józia Dąbrowskich.

15. X. Piątek
17:00 – + Jadwigę Oszczyk (imieninowa) i Jana Oszczyk, Kazimierza Trojanowskiego, Czesława, Agatkę i Adasia Fabisiaków.

16. X. Sobota
16:00 – Int. dziękczynno – błagalna w 30 rocz. ślubu Renaty i Jana Ziulczyk oraz w 3 rocz. ślubu Pauliny i Grzegorza, o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najśw. dla małżonków i ich bliskich.
17:00 – + Leokadię Staszewską, Ignacego, Stanisława i Mariana Majewskich.

17. X. Niedziela
9:00 – + Grzegorza, Cecylię i Tymoteusza Kucharskich.
10:30 – O łaskę zdrowia, błogosławieństwo Boże dla Julii z okazji rocz. urodzin oraz o miłość i jedność w rodzinie Lisów, Sadkowskich i Sokołowskich.
12:00 – + Eugeniusza i Ireneusza Czajkowskich, zm. z rodz. Czajkowskich oraz dusze w czyśćcu cierpiące.