
Człowiek, który potrafi być wdzięczny i w Bogu uznaje źródło wszelkiego obdarowania, ze Mszy Świętej wychodzi pełen radości i pokoju. Także te dary zanieśmy do naszych domów, aby panowała wśród nas świąteczna radość i pokój między domownikami. Niech nas w tym umocni Boże błogosławieństwo.
1. W niedzielę 26. stycznia obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego – czytajmy i karmmy się Słowem Bożym. W Ewangelii Chrystus prowadzi nas do świętości.
2. W niedzielę 26. stycznia po Mszy św. o g. 10:00 Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu.
3. Zakończyłem wizytę duszpasterską – „Kolędę” w rodzinach parafii – serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyjęli mnie w swych domach. Dziękuję za gościnność, modlitwę, rozmowy oraz za ofiary złożone na potrzeby i inwestycje parafialne.
4. Dziękuję parafianom z Wierszy za rozebranie dekoracji świątecznej i wysprzątanie kościoła. Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy II o przygotowanie kościoła za dwa tygodnie (08. lutego).
5. W sobotę (01. lutego) od g. 16:00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu N. M. P.
6. W przyszłą niedzielę (02. lutego) będziemy obchodzić święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Poświęcenie świec gromnicznych – będzie to dzień Życia Konsekrowanego. Módlmy się za siostry i braci zakonnych – ofiarami na tacę będziemy wspierać zakony klauzurowe i ich posługę w Kościele.
7. Pani architekt przygotowuje rysunek projektowy murowanego przedsionka do naszego kościoła.
8. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat to należy odnowić prawo dysponowania miejscem na cmentarzu.
9. Wydanie numeru „Gość Niedzielny” – cena 10 zł.
10. Życzę błogosławionej i spokojnej niedzieli oraz całego tygodnia! Szczęść Boże! ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.