Habemus sacerdos! Mamy księdza!

Od dzisiaj formalnie i urzędowo.

Nie tak dawno pożegnaliśmy zmarłego śp. księdza proboszcza Krzysztofa Kłosiewicza, a dzisiaj mogliśmy powitać nowego. Podczas uroczystej Mszy św. został wprowadzony na urząd proboszcza Parafii Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny ksiądz Grzegorz Pielaszek.

W pięknych słowach nowego Proboszcza powitał ksiądz dziekan Dariusz Kosk, na którego ręce nowy ksiądz Grzegorz złożył przysięgę. Ksiądz dziekan symbolicznie przekazał klucze do kościoła a przedstawiciele parafian przywitali nowego księdza proboszcza, składając życzenia owocnej pracy duszpasterskiej ale również deklarując pomoc i wsparcie ze strony parafian.

Ksiądz proboszcz w serdecznych słowach podziękował za przywitanie i również zadeklarował, iż podejmie wszelkie starania by parafia stawała się domem was wszystkich.

Nowemu księdzu proboszczowi życzymy, by w Parafii Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny czuł się dobrze, czyli jak u siebie, praca dała mu satysfakcję i siłę, a Pan Bóg mu błogosławił!

Na trud owocnego pasterzowania,

Szczęść Boże!

© 2021 Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.
Zaakceptuj