Dzisiaj zostaliśmy wezwani do postawy gotowości i czujności na przyjście Pana. Chrystus napełnił nas swoimi łaskami, abyśmy nie ustali w drodze. Przyjmując błogosławieństwo zechciejmy wytrwale iść na spotkanie z Panem. 1. 27. listopada pierwszą niedzielą Adwentu rozpoczynamy radosne oczekiwanie na przyjście Pana Jezusa w Boże Narodzenie oraz Jego przyjście w chwale na końcu czasów. 2….

Ofiary za intencje mszalne można składać przed lub po Mszy św. bezpośrednio u kapłana – NEJLEPIEJ W TYGODNIU. 27. XI. Niedziela8:30 – + Zdzisława (m) Piendras (int. imieninowa).10:00 – ZA PARAFIAN.12:00 – + Marię Stefańską w 2 rocz. śm.. 28. XI. Poniedziałek17:00 – + Zdzisława Kucharskiego (int. imieninowa – od uczest. pogrzebu). 29. XI. Wtorek17:00…

© 2022 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.