„Nie zatwardzajmy serc naszych, gdy słyszymy krzyk biednych” – prosił nas Św. Jana Paweł II podczas jednej ze swoich pielgrzymek do Polski. Ubodzy i prześladowani za wiarę są wyrzutem dla naszych sumień. Otoczmy ich dzisiaj naszą szczególną modlitwą. 1. W niedzielę 13. listopada obchodzimy Piąty Światowy Dzień Ubogich. Przeżywamy także Dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym….

Ofiary za intencje mszalne można składać przed lub po Mszy św. bezpośrednio u kapłana – NEJLEPIEJ W TYGODNIU. 13. XI. Niedziela8:30 – + Janinę Krakowiak w 7 rocz. śm., Stanisława, Zbigniewa i Bogdana Krakowiaków, dusze w czyśćcu cierpiące.10:00 – + Konstancję, Ludwika, Alfreda i Bogdana Kosiorek.12:00 – ZA PARAFIAN. 14. XI. Poniedziałek17:00 15. XI. Wtorek17:00…