1. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Marcin KACPROWICZ, kawaler z Parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Kazuniu i Joanna KOWALSKA, panna z Janówka z naszej Parafii. Kto znałby przeszkody zachodzące pomiędzy narzeczonymi zobowiązany jest powiadomić ks. Proboszcza. 2. Dziś uroczystością Trójcy Przenajświętszej kończymy okres Komunii św. wielkanocnej! 3. Dziś po Mszy św. o g….

12. VI. Niedziela Trójcy Przenajświętszej9:00 – + Antoniego i Alfredę Kurek, Antoniego Manowskiego i Zofię Tomaszewską.10:30 – + Edwarda Męzińskiego w rocz. śm., Sylwestra, Henryka i Genowefę Męzińskich, Halinę, Stefana i Janinę Kucharskich.12:00 – ZA PARAFIAN. 13. VI. Poniedziałek17:30 14. VI. Wtorek17:30 – + Stanisława Kucharskiego w 5 rocz. śm., Józefa Kowalskiego w 34 rocz….